Задържаха 26-годишен криминално проявен от село Черни връх за кражби между 24 и 26 декември, съобщават от полицията.
Мъжът отмъкнал дървено сандъче с около 50 лева в банкноти и монети от храма в селото. Той проникнал и в къща, от която откраднал мобилен телефон и лаптоп.
26-годишният рецидивист е направил пълни самопризнания и е върнал откраднатото.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
26.06.26 20:37
124