В неделя около обяд е изгубено малко кученце порода чихуахуа в квартал Столипиново в Пловдив. Кучето е с пясъчен цвят, тънка бяла ивичка на челото, бели лапички и връх на опашката. Отговаря на името Мими, на 7 месеца е, чипирано.
Стопанката на кученцето моли, ако някой го види или има идея как да го намерят, да се обади на телефон 0886777703.
Пловдивчани, да помогнем!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
23.06.26 10:43
314
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие
23.06.26 10:15
938
Напрежение в Гърция заради паметна плоча на Гоце Делчев
23.06.26 09:18
891