8-годишно момиче от Ямбол е паднало от лифта в Пампорово от около 6 м височина. Инцидентът е станал малко, след като детото се е качило на съоръжението.
То е било прието в болница без сериозни наранявания и е освободено за домашно лечение.
Момичето е било в курорта с организирана група ученици на "бяло училище".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
237
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1170
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
906