Мъж заплашва и обижда медици на болница в Плевен, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 18 февруари в спешен кабинет на УМБАЛ "Д-р Георги Странски".
27-годишен е извършил хулигански действия, изразяващи се в обиди и заплахи, отправени спрямо дежурния медицински персонал.
Мъжът е задържан и е уведомен прокурор.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
201
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1146
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
888