Дъщерята на Орхан Мурад - Сузанита Мурад катастрофира с АТВ. За инцидента сподели самата тя в своя инстаграм профил.
"Жива съм!", успокои последователите си.
По време на катастрофата Сузанита е снимала, запечатвайки момента. Първоначално в социалните й мрежи се появи снимка, на която се вижда возилото, обърнато по таван.
След малко тя качи и видео, в което пищи, а колата се преобръща.
Тя е без сериозни наранявания.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2536
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1648