Косара е поредният съквартирант, който напуска къщата на Биг Брадър.
Рапърката получи най-малък процент подкрепа - едва 13% процента и приключи участието си в риалитито.
В къщата остана Георги, който получи цели 87% подкрепа.
Преди това беше спасен Марио, който беше третият номиниран през тази седмица.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2536
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1648