Играчите на Локо Пловдив бяха забелязани от репортер на ТrafficNews.bg да влизат заедно в пловдивско заведение в Тракия. Всички футболисти бяха откарани с клубния автобус в компанията на ръководството. „Черно-белите” явно са решили да сплотят колектива преди пътуването им до морето, където ще гостуват на Черно Море.



TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2536
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1648