След два месеца в ареста Димо Алексиев отново си е у дома.
Актьорът, който бе хванат да шофира в нетрезво състояние, е бил освободен от ареста, след като е излежал пълния законен срок за задържане без повдигнато обвинение в съда.
Практика е арестуваните да плащат гаранция, за да се прибират у дома, чакайки последващото дело. В случая с Димо Алексиев той сам е настоял да излежи пълния срок от 2 месеца в ареста.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2503
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1633