С цигански оркестър, песни на Азис и наргиле в ръка - така Валери Божинов посрещна 2016-та. Цяла нощ футболистът е поръчвал на музикантите да му свирят и пеят едно и също парче - последния хит на Азис, носещ името "Хабиби".
Нещо повече - дори самият Божинов се е разпял. Азис качи в Интернет видео от празненството. На него се вижда как Божинов се снима сам, докато припява доволно заедно с изпълнителите от оркестъра.
TNS.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2505
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1633