Певицата Белослава стана баба за първи път. Дъщеря й Божидара я дари с внучка, съобщава GlasNews.
Новината става ясна от Инстаграм профила на Божидара, която помести снимка на малката в профила си и я приветства с думите "След дълго чакане, най-накрая се запознахме!".
Преди месеци Белослава бе хваната да шофира в нетрезво състояние след рождения си ден. Мъжът й тогава определи ареста й като недоразумение.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2563
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1663