Издирвано от Интерпол "Порше" е намерено на автомагистрала "Струма".
Превозното средство е било откраднато и обявено за международно издирване.
Колата е била паркирана край аутобана и е била намерена без регистрационни табели, съобщи "24 часа".
Не е ясно кой е автоджамбазът, задигнал скъпото превозно средство. От полицията не съобщават и от къде е била открадната колата.
По случая е образувано досъдебно производство в РУ Дупница и е уведомен дежурен прокурор.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Синдромът „на две крачки от масата" превзема Пловдив - ще намери ли властта лечение?
22.06.26 07:30
4615
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
1579