Черен дим отново се стеле от Столипиново! За пореден път в коритото на река Марица е лумнал пожар, след като вероятно са били запалени гуми, а оттам огънят е тръгнал към сухите треви.
Така за пореден път Пловдив се трови от дима от Столипиново,а освен това ще се ползва и публичен ресурс, за да се загаси огъня.
Наказани – няма!

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
4030