Водачът на катастрофиралия рано тази сутрин автомобил на Сточна гара е изчезнал и се издирва, съобщиха от полицията. Сигналът за катастрофата е получен в 6.30 часа тази сутрин. Колата се е блъснала сама в стълб и дърво в градинката на кръстовището между булевардите „Цар Борис III“ и „Христо Ботев“, а шофьорът е напуснал мястото на инцидента.
Предстои да бъдат изяснени причините за тежкия удар, при който предницата на превозното средство е станала на хармоника.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Официално: Окръжна прокуратура-Пловдив внесе в съда обвинението за Театралната афера
07.04.26 14:40
14052
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5460
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2731