Отборът на Виктория Волей (Пловдив) ще участва в двудневен международен турнир в Приморско. Надпреварата ще се състои в четвъртък и петък (23 и 24 август).
Ще играем по два пъти срещу отбори от Русия и Естония – общо 4 мача. Заминаваме с група от 12 състезатели, като идеята е да дам възможност на всички да се изявят. Със сигурност тези проверки ще бъдат полезни за нашия отбор, заяви за официалния сайт на клуба старши треньорът на Виктория Волей Атанас Митрев.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанката Елизара Янева не успя да преодолее втория кръг на квалификациите на Уимбълдън
25.06.26 09:40
188
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
240
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
217