Собственикът на Левски Спас Русев напуска Левски, твърди Sportal.bg. Най-големият акционер на 26-кратните шампиони излиза от клуба, след като бе нападнат няколко дни подред от "Тръст Синя България" и Националния клуб на привържениците на Левски.
"Излизаме от Левски! Акциите ни ще бъдат прехвърлени на НКП и Тръст Синя България", заяви Евгени Русев, който освен син на Спас Русев е част от Надзорния съвет на 26-кратните шампиони.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанката Елизара Янева не успя да преодолее втория кръг на квалификациите на Уимбълдън
25.06.26 09:40
188
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
240
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
217