Григор Димитров излиза утре рано сутринта срещу британеца Кайл Едмънд в четвъртфинала на тенис турнира от Големия шлем “Аустрелиън Оупън”. Двубоят е поставен от организаторите като последен в дневната сесия за вторник и ще започне не преди 5,30 часа българско време на централния корт “Род Лейвър Арина”.
Отново там по-късно един срещу друг ще се изправят Рафаел Надал и Марин Чилич, които ще определят евентуалния следващ противник на световния №3.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
26.06.26 15:33
296
Пловдив приема Държавното първенство по триатлон
26.06.26 14:54
380
Григор Димитров стартира срещу квалификант на Уимбълдън
26.06.26 13:22
215