Над 300 фена на Ботев Пловдив подкрепиха тима на последната тренировка преди големия финал за Купата на България. С мощни скандирания и ефектна пиротехника, бултрасите изпратиха любимците си за София.
Добрата новина за тима „жълто-черните” е, че Феребори Доре излезе на тренировка наравно с останалите футболисти. Той беше под съмнение заради заболяване.
Веднага след тренировката, футболистите и щабът на Ботев ще отпътуват за София.
„Това ще бъде по-различен финал, с по-различен заряд заради характера му на дерби, но шансовете са равни. Тези мачове са непредсказуеми. Не може да се каже кой има по-големи шансове”, заяви Николай Киров вчера на пресконференцията преди двубоя.







Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанката Елизара Янева не успя да преодолее втория кръг на квалификациите на Уимбълдън
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка