Талантът от школата на Локомотив Пд Ияд Хамуд направи поредния си отличен мач за юношите на Шефилд Уензди. Той се разписа с хеттрик срещу Бърнли за победата на неговия тим с 4:1. Така роденият през 2001-а година пловдивчанин вече има 10 гола в 11 мача за тима си.

Хамуд откри резултата оке в 9-ата минута след страхотен самостоятелен пробив. Малко след началото на второто полувреме гостите от Бърнли останаха с 10 души заради червен картон. Превъзходството на кукумявките бе пълно и в 65-ата минута Хамуд вкара втория си гол след асистенция на Чарлс Хагън.

В 73-ата минута пловдивчанинът оформи хеттрика си, след добавка при удар на Хагън, а малко след това бе сменен. Айзък Райс вкара четвъртия гол за юношите до 18 години на Шефилд Уензди, които вече излязоха начело в класирането на Северната секция на ПДЛ-лигата.