Локомотив продължава със своята лятна подготовка, съобщиха от клуба.
Днес към "черно-белите" се присъединиха националите Ангел Лясков и Тодор Павлов.
Новото попълнение Николас Пенев проведе своята първа тренировка с тима.
Локомотивци се готвят за момента в Пловдив, а в неделя заминават на двуседмичен лагер в Боровец.
Припомняме, че тренировките на отбора са закрити за фенове и журналисти.
Локо закри всички тренировки за фенове и журналистиТова съобщиха от клуба
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
354