Вчера Локомотив започна своята подготовка за първия си официален мач за новата година.
"Черно-белите" гостуват на Арда в Кърджали. Двубоят е насрочен за неделя (18.02) от 15:15 часа на стадион "Арена Арда".
С Локомотив тренира и Иван Узунов, който е от втория отбор на "черно-белите".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
371