От Локомотив благодариха на феновете за подкрепата при успеха във Велико Търново срещу Етър снощи. Локо победи с 1:0 и записа осма поредна победа в елита.
Ето какво написаха от клуба:
Осма поредна победа!
Осми пореден кръг на първо място!
Браво, Локо!
Браво, Локомотивци!
Локо с нов рекорд и осма поредна победаТимът надигра с 1:0 Етър във Велико Търново
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
414