Локо представи новия титулярен екип, с който ще се състезава в Първа професионална лига през предстоящия сезон 2019/2020. Той е изработен от дългогодишния и успешен партньор на клуба за спортна екипировка – Uhlsport.
Тази година черно-белите гордо ще носят изобразен трофея на гърба си. Първата среща на Локомотив с титулярния екип ще бъде финала за Суперкупата срещу Лудогорец от 20:30 ч. на 3 май.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
44