Фенклубът на Локомотив Пловдив пусна съобщение в официалната си страница във Фейсбук.
"Черно-белите" привърженици направиха колаж от гостуванията на Хебър, Етър и Арда, които се играха пред препълнен сектор за гости.
Освен това има и организирана екскурзия за двубоя за феновете.
Ето какво написаха феновете на Локо преди мача с Берое:
"Скоро и във вашия град! Най-доброто предстои! 14.04 - 19,30 часа!"
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
348