Локомотив излезе в двубоя с ЦСКА с новите си екипи, които са на "Хома".
От клуба презентираха вчера екипите на специална фотосесия.
Иначе мачът е първи от повече от 2 години, когато Локомотив не е воден от Александър Томаш. Томаш беше уволнен през седмицата и мачът е ръководен от неговия помощник Константин Мирчев.
На полувремето Локо води с 1:0 след гол на Петър Андреев в самото начало на двубоя.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
381