Старши треньорът на Локомотив Душан Косич говори след мача с Добруджа.
"Труден двубой за нас и не започнахме добре първото полувреме. Направихме странни решения и трябва да бъдем по внимателни. Има около 10 минути, в които просто изключваме. Трябва да се подобрим и да играем умно. Трябва да бъдем щастливи от точката, защото не загубихме, но определено очаквах повече. Всички съперници са тежки. Всеки мач е труден и не трябва да си изкарваме лесни жълти картони", заяви Косич.
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея