Капитанът на Локомотив Димитър Илиев коментира историческата победа над Ботев
"Не оставихме искрица съмнение кой е по-добрият отбор. Пожелах на играчите на Ботев да вдигнат главата. Колеги сме уважаваме се. Бяхме пределно мотивирани. Подобрихме рекорда. За пореден път написахме историята на Локомотив. Липсваха феновете. Щеше да е съвсем различно. Ботев нямаха идея как да ни противодействат. Отборът е колектива, не само един човек. Играхме на максимума до последно. Мачът ще е много труден надявам се да не затвърдим впечатленията."
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
344