Жребият за Купата на България при жените бе изтеглен днес.
ЖФК Локомотив ще се изправи срещу шампиона НСА (София) в полуфинален мач на 4 май.
Крайният изход се решава в една среща, а при равенство в редовното време ще има дузпи. Двубоят ще се състои на неутрален терен.
В другата двойка са тимовете на Пирин и Барокко.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Белгия пак се издъни, не е сигурна дали ще излезе от групата
21.06.26 23:52
386
Испания този път не сгреши и разгроми Саудитска Арабия
21.06.26 21:01
286
Вратарят на Кюрасао стана рекордьор по спасявания на световно
21.06.26 20:14
416