Левски спря невероятната серия от 15 поредни мача без загуба на новака Крумовград и го победи с 1:0 с гол в последните секунди на клубната база на Ботев в Коматево. Двубоят беше исторически, защото за първи път беше свирен от жена съдия - Кристияна Гутева. Двата отбора подариха по фланелка на Гутева, а тя получи и букет от Съдийската комисия.

В 4-та минута удар на Билал Бари намери напречната греда.

В 28-та минута Левски удари нова греда, след като изстрел на Патрик-Габриел Галчев срещна напречната греда.

В 42-та минута Алекс Колев вкара гол за домакините, но попадението беше отменено заради засада.

Левски стигна до гола във втората минута от добавеното време, когато след изпълнение на корнер Кристиан Димитров стреля с глава, топката се удари в гредата, но при добавката Цунами не сгреши за 0:1.

Така Левски прекъсна серията от 15 поредни мача на Крумовград без загуба.

"Сините" са четвърти с 61 точки, а Крумовград е на 6-то място с 49 точки.

Крумовград завършва сезона с гостуване на Черно море, а Левски е домакин на Лудогорец.

Снимка: Спортал