ЦСКА изравни на Левски - 2:2, в дербито между двата отбора на националния стадион "Васил Левски". В 12-ата минута сините разиграха страхотна атака, а Светослав Ивано вкара гол красавец. След няколко паса топката стигна до Иван Горанов на левия фланг, той центрира, Паулиньо чукна с глав към Иванов и той прониза мрежата с удар от въздуха.

Само 5 минути по-късно сините вкараха тори гол и пратиха съперниците си в нокдаун. След центриране от пряксвободен удар отдясно топката минапрез куп от играчи и Найджъл Робърта я засече в мрежата буквално от метър. Малко по-късно Робърта можеше да вкара още един гол. Той избяга от опита за изкуствена засада и стреля силно, но вратарят на ЦСКА успя да отклони топката с крак в корнер.

След почивката червените натиснаха, но трудно стигаха до голови ситуации. В 69-ата минута вратарят Миятовчи излезе неразчетено при едно центриране и изби право на главата на Евандро, който обаче не можа да уцели опразнената врата. 3 минути по-късно Евандро поправи грешката си. той полуи дълго подаване от дясно, Каргас не се намеси както трябва и бразилецът прониза мрежата. Малко след това Робъртасе озова сам срещу вратаря, но си поведе силно топката и излезе встрани, а при последвалото центриране защитник на червените се намеси и изби.

В 87-ата минута ЦСКА изравни. Греъм Кери финтира защитник отляво  ицентрира отлично към непокрития Албентоса, който с глава прониза мрежата.

ЦСКА-СОФИЯ - ЛЕВСКИ 1:2

0:1 Иванов (12)

0:2 Робърта (18)

1:2 Евандро (72)

2:2 Албентоса (87)

ЦСКА-СОФИЯ (4-2-3-1): Витаутас Черниаускас, Раул Албентоса, Пламен Гълъбов, Петър Занев, Иван Турицов, Кристиян Малинов, Тиаго Родригес, Жанио Бикел, Вив Соломон-Отабор, Евандро, Али Соу

ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Милан Миятович, Живко Миланов, Янис Каргас, Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Станислав Иванов, Филипе Нашименто, Паулиньо; Найджъл Робърта

СЪДИЯ: Георги Кабаков