Стадион "Христо Ботев" осъмна без емблемата на клуба на главния вход. Това притесни сериозно някои от феновете на "канарчетата".
GlasNews научи, че всъщност става дума за довършителни дейности по стъклата на фасадата зад надписа знака.
Ако всичко е по график, се очаква любимата емблема да бъде монтирана отново в петък.
Снимка: Здравко Церов
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трансферният прозорец стартира с една от най-скъпите сделки, вижте кой какво взе и какво се очаква
27.06.26 15:30
1316
Ясни са още от 1/16 финалите на Мондиал 2026
27.06.26 11:50
460