Поредна победа грабна възроденият отбор на Спартак. "Гладиаторите" продължават без грешка в "Б" Областна група - Запад, след като победиха с 3:0 съименниците си от Ново село на техен терен. Още в 12-ата минута Петко Фанев откри резултата. В 24-ата Рангел Костурски покачи на 2:0, а в 31-вата Веселин Тонев направи преднината на Спартак (Пловдив) класическа. През втората част Стефан Учиков направи 4 смени и въпреки че доминацията на Спартак продължи, нови голове не паднаха. Така Спартак вече има 54 вкарани гола и нито един допуснат.

В последния кръг преди зимната пауза "гладиаторите" приемат отбора на Брестовица. Срещата е на 2 декември от 14:30 часа на стадион "Тодор Диев". Съставът на Спартак: Костадин Велков, Атанас Църцев, Николай Христозов, Христос Доков, Рангел Костурски, Костадин Калинов, Веселин Тонев, Петко Фанев, Мануел Костов, Денис Хасан, Любомир Цеков (Михаел Пърчев, Андон Андонов, Мартин Симеонов, Митко Илиев)