Спартак представи официално екипите си за новия сезон на Римския стадион.
През новия сезон тимът се завърна в Трета лига и ще играе с екипите на марката Macron.
Тази събота от 18:30ч. тимът ще играе първия си мач за новия сезон срещу Несебър на стадиона в Оризари, където ще домакинства тима през този сезон, заради ремонта на стадион "Тодор Диев".





Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Николай Минков пред трансфер в отбор от Първа лига
24.06.26 10:40
456
Стават ясни поне 6 участника в елиминациите на Мондиал 2026
24.06.26 10:10
290