Ръководството на Спартак входира днес в Община Пловдив искане да домакинства на стадион "Пловдив".
Именно там Спартак домакинства през пролетния дял на миналия сезон в А- Окръжна група и не допусна да загуби дори точка.
Строителството на стадион "Тодор Диев" върви по план, но това прави невъзможно да се играят официални мачове там.
На стадион "Пловдив" Спартак ще има възможността да бъде подкрепян от повече свои привърженици.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Николай Минков пред трансфер в отбор от Първа лига
24.06.26 10:40
456
Стават ясни поне 6 участника в елиминациите на Мондиал 2026
24.06.26 10:10
290