Спартак записа нова загуба и продължава да усложнява положението си в Югоизточната Трета лига. Тимът загуби с 0:2 като гост на Левски Карлово и вече е на само три точки от зоната на изпадащите.

В 15-та минута Ремзи Неджип откри за домакините, а Петър Главчев в 65-та минута оформи крайния резултат.

Любопитен беше и сблъсъка между братята Петър и Цецо Главчеви, които са синове на рапъра Ванко 1.

Спартак е на 15-то място с 23 точки, тимът е на само три точки от 17-я Несебър, който е с 20. Левски Карлово е на седмото място с 39 точки.

В сряда Спартак приема Родопа в отложен мач от 23-я кръг.

Левски Карлово: Цветан Тодоров, Мартин Симеонов, Ганчо Папазов, Лъчезар Лясков, Петър Главчев, Ремзи Неджип, Радослав Димитров, Петър Петров, Надим Ангелов, Никола Попов, Емил Иванов

Спартак: Петър Начев, Филип Алексиев, Йордан Минев, Мариян Кусев, Цветан Вълчинов, Христос Доков, Кръстьо Милев, Георги Георгиев, Цецо Главчев, Ерай Ахмед Карадайъ, Любомир Цеков