Отборът на Славия победи гостуващия Черно море, след като направи уникален обрат в последните минути. Това бе първи мач от доста време за белите на техния стадион в квартал Овча Купел. Играчите на Златомир Загорчич победиха с 3:2, като губеха с 1:2 до последнитех десетина минути, когато успяха да осъществят пълен обрат и да изкопчат трите точки

Цветелин Чунчуков откри за домакините в 9-ата минута. Бившият защитник на Ботев Цветомир Панов изравни в 33-ата, а бившият халф на Локо Пд Дани Кики изведе моряците напред минута преди почивката. През втората част Славия натисна и в края стигна до победата след два гола на Радослав Кирилов в 81-та и 90-ата минута. Победното попадение на белите стана след груба грешка в защитата на Черно море.