Севиля с минимален аванс, Барселона не успя да победи у дома Галатасарай

Вижте резултатите от Лига Европа и Лигата на конференциите

Свят 10.03.2022 23:52 681 0

Един от основните фаворити за трофея Лига Европа Севиля победи с 1:0 Уест Хям у дома. Единственото попадение реализира Мунир Ел Хадади в 60-та минута.

Барселона сгреши у дома и не успя да победи Галатасарай - 0:0.

Аталанта и Байер Леверкузен оправдаха очакванията за резултатен мач и завършиха при 3:2 за италианците. В Бергамо Байер откри резултата с гол на Арангиз в 11-та минута, но домакините направиха пълен обрат още преди 30-та минута с голове на Малиновски в 23-та минута и на Муриел в 25-та минута. Отново Муриел в 49-та направи 3:1, но немците вкараха важен гол преди реванша чрез Диаби в 63-та минута.

В Лигата на конференциите Рома победи Витес с 1:0 като гост с гол на Серджо Оливейра в края на първото полувреме.

В друг интересен мач Лестър победи Рен с 2:0 след голове на Олбрайтън и Ихеаначо.

Порто - Лион 0:1

РБ Лайпциг - Спартак Москва - служебна победа за РБ Лайпциг и се класира директно за четвъртфиналите