Манчестър Юнайтед се измъкна при домакинството си на Аталанта и направи важна крачка към осминафиналите в Шампионската лига. Юнайтед победи с 3:2 срещу Аталанта, след като губеше с 0:2 през първото полувреме.

Пашалич в 15-та минута откри, а Мерих Демирал удвои в 29-та минута.

В 53-та минута Маркъс Рашфорд намали, а в 75-та минута Магуайър изравни. Кристиано Роналдо донесе успеха на Юнайтед в 81-та минута.

Барселона най-накрая победи, след като загуби първите си два мача. Испанския гранд победи с 1:0 Динамо Киев у дома след гол на Пике.

Байерн Мюнхен продължава с гръмките победи и се справи с 4:0 срещу Бенфика. До 70-та минута резултатът беше 0:0, но след това немският гранд вкара четири гола за 15 минути. Сане в 70-та откри, а Евертон си отбеляза автогол. В 82-та минута Левандовски направи резултата класически, а Сане в 85-та минута направи 4:0.

Ювентус победи с 1:0 Зенит след гол на Кулушевски в 87-та минута.

Защитаващия трофея си от миналия сезон Челси нямаше проблеми с Малмьо и отстрани тима с 4:0. Кристенсен откри, Жоржиньо от дузпа удвои, а Хаверц направи резултата класически. Крайното 4:0 оформи Жоржиньо пак от дузпа.