Звездата на Португалия Кристиано Роналдо наниза 4 гола за гръмката победа при гостуването срещу Литва с 5:1 в двубой от шестия кръг на евроквалификациите. Още в 7-ата минута Роналдо откри резултата от дузпа, свирена за игра с ръка на Маркус Палионис. В 28-ата Витаутас Андриушкевичус изравни с глава след центриране от корнер.

В 62-ата минута Кристиано вкара втория си гол, след като вратарят Ернестас Шеткус не успя да избие неособено силния му удар. В 65-ата Роналдо оформи своя хеттрик, засичайки центриране на Бернардо Силва. В 76-ата играчът на Манчестър Сити отново асистира на Кристиано, който се разписа за четвърти път в мача, а в 79-ата минута бе сменен. Вилиам Карвальо оформи крайното 5:1 в полза на гостите в добавеното време на мача.