България загуби с 0:3 от Франция третата си последна контрола срещу участник на Евро 2020. Националите играха срещу световния шампион на  "Стад дьо Франс" в Париж и губеха до 80-та минута с 0:1, но след това допуснаха още два гола.

Във втората минута удар на Мбапе премина покрай вратата.

В 11-та минута Наумов спаси удар на Мбапе.

В 19-та минута Погба изведе Бензема, но ударът на нападателя на Реал Мадрид премина над вратата.

В 27-та минута Мбапе излезе сам срещу Наумов, но българският страж се намеси чудесно и спаси.

Франция откри в 29-та минута, когато топката достигна до Гризман след центрира на Мбапе, а играчът на Барселона направи задна ножица, топката рикошира в главата на Ивайло Чочев и влетя в мрежата за 1:0.

Малко по-късно Карим Бензема се контузи, след като надскочи Турицов и стреля неточно с глава, но при приземяването се контузи в областта на лявото коляно и беше заменено принудително от Жиру.

До края на полувремето два Наумов се намеси чудесно след удари на Мбапе и Жиру.

В 49-та минута нов удар на Мбапе беше спасен от Наумов.

Наумов направи още две спасявания при удари на Мбапе и Дин.

В 80-та минута националите можеха да изравнят хубаво двойно между Митко Илиев и Бирсент Карагарен завърши с удар на последния, но покрай вратата.

В 83-та минута Павар пусна пас към Жиру, който изпревари Антон и реализира за крайното 2:0.

В 90-та минута Франция вкара втори гол след комбинация между резервите Бен Йедер и Жиру завърши с гол на нападателя на Челси - 3:0.

От играчите на Ботев и Локомотив голмайсторът на Ботев Атанас Илиев започна като титуляр и беше сменен в 58-та минута от нападателя на Локомотив Георги Минчев. Капитанът на Локомотив Димитър Илиев влезе в 58-та минута, заменяйки Кирил Десподов. Останалите играчи на Локомотив Момчил Цветанов влезе в 58-та минута на мястото на Божидар Краев, а Петър Витанов влезе в 52-та минута на мястото на Ивайло Чочев.

В контролите срещу трите участника на Евро 2020 България направи 1:1 със Словакия, загуби от Русия с 0:1 и от Франция с 0:3.

Франция: Юго Лорис, Бенжамен Павар, Кимпембе, Рафаел Варан, Пол Погба, Антоан Гризман (Осман Дембеле 65 мин.), Килиан Мбапе (Висам Бен Йедер 84 мин.), Колентин Толисо (Мохамед Сисоко 84 мин.), Нголо Канте (Тома Лемар 65 мин.), Карим  Бензема (Карим Бензема 41 мин.), Лука Ернандес​ (Лука Дин 46 мин.)

България: Даниел Наумов, Иван Турицов (Бирсент Карагарен 71 мин.), Валентин Антов, Доминик Янков, Божидар Краев (Момчил Цветанов 58 мин.), Кирил Десподов (Димитър Илиев 58 мин.), Илиан Илиев, Васил Божиков, Ивайло Чочев (Петър Витанов 52 мин.), Атанас Илиев  (Георги Минчев 58 мин.), Андреа Христов (Доминик Янков 70 мин.)