Марица отново е лидер в Югоизточната трета лига и три кръга преди края на шампионата всичко е в ръцете на маричани. Пловдивчани спечелиха с 2:1 домакинството си на Несебър.

Милен Танчев откри резултата в 23-та минута, а Никола Гавов в 44-а изравни. Олджай Алиев в 73-та минута донесе победата на пловдивчани.

Досегашният лидер Черноморец загуби гостуването си на Извор в Горски извор с 1:2 и с успеха Марица се завърна като лидер със 74 точки. Същият актив има и Черноморец, но тимът е с по-лоши показатели.

В събота Марица гостува на Левски Карлово, а Черноморец приема Сокол Марково.

Марица: Илия Николов, Величко Величков, Димитър Аврамов, Георги Иванов, Христо Янчев, Милен Танчев, Мартин Анастасов, Олджай Алиев, Димитър Юруков, Александър Праматаров, Николай Парнаров

Несебър: Марио Исаков, Али Ахмед, Димитър Попов, Христо Златинов, Живко Димов, Никола Гавов, Иван Христов, Виктор Янев, Иван Илиев, Иван Тодоров, Трайо Грозев