Лудогорец се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като победи с 3:1 Локомотив Горна Оряховица като домакин.

Шампионите не срещнаха проблеми и след попадения на Инхиньо Марин в 12-та минута, Елвис Ману в 38-та минута и Мануел Шоу в 79-таминута. За гостите за 2:1 се разписа Георги Колев в 58-та минута.

Септември София победи у дома с 4:1 Етър и също продължава към четвъртфиналите. Стоян Стоичков откри в 20-та минута, а Марио Илиевски в 35-та удвои.

През втората част Айкут Рамадан в 52-та минута и отново Марио Илиевски в 66-та минута направиха 4:0, а в края на двубоя Николас Фемия оформи крайното 4:1.

Така за четвъртфиналите вече се класираха Локомотив Пловдив, Левски, Берое, Славия, Лудогорец и Септември София.

По-късно днес играят ЦСКА и Арда, а след двубоя ще бъде изтеглен и жребият за четвъртфиналите.

Трябва да се изиграе и още един мач между Левски Крумовград и Монтана, който ще се играе на 17 ноември.