Ливърпул победи с 3:1 Милан като гост след обрат в първи мач от Шампионската лига.

Пулишич откри още в 3-та минута, но Конате изравни в 23-та минута. Ван Дайк в 41-та минута направи пълен обрат, а в 67-та минута Собослай оформи крайния резултат.

Шампионът Реал Мадрид тръгна с трудна победа с 3:1 над Щутгарт у дома. Мбапе откри в 46-та минута, а Ундав в 68-та изравни.

Рюдигер в 83-та направи 2:1, а крайният резултат оформи Ендрик в самия край на двубоя.

Байерн Мюнхен вкара цели 9 гола на Динамо Загреб и победи с 9:2, което е вторият най-голям резултат в историята на Шампионска лига след Борусия Дортмунд - Легия Варшава - 8:4.

В останалите мачове днес Астън Вила победи с 3:0 Йънг Бойс, Ювентус се справи с ПСВ Айндховен с 3:1, а Спортинг Лисабон победи Лил с 2:0.