Националинят селекционер на България Младен Кръстаич говори след загубата от Черна гора.

“Държахме инициативата през почти целия мач с изключение на 42-ата минута, когато загубихме концентрация. Бях сигурен, че през второто полувреме ще вкараме гол, но за съжаление загубихме.

Не мога да кажа, че допускаме едни и същи грешки. Трябваше да спечелим срещу Черна гора още в Разград. Днес можеше да спечелим, срещу Сърбия също.

Минал съм като футболист и селекционер през всичко това, но съжалявам заради момчетата.

Ако сте видяли нещо лошо, е от моя страна. Всичко позитивно е за играчите. Вече нямаме шанс за класиране, но няма да се откажем да играем добър футбол и няма да клякаме пред никого. Имаме мачове със Сърбия, Унгария и Литва”, каза Кръстаич.

Ужасна загуба от Черна гора! С човек повече и изпусната дузпа националите с поражение в последните секундиБългария загуби с 1:2 и пропусна много положения