Старши треньорът на националния отбор Младен Кръстаич говори след загубата в контролата срещу Иран в Пловдив.

"Когато имаме такъв противник като Иран не е лесно на никой отбор. Не съм доволен от представянето ни през първото полувреме. Със сигурност не е лесно да се подготвим за мача с Черна гора. Нашата цел е да върнем публиката на стадиона и така можем да го направим с добра игра и победи. Играхме срещу много добър отбор. Нямахме енергията, която искахме да покажем през първото полувреме. Имаше много публика, за което благодаря. Мисля, че сме на прав път. Като за първи мач съм доволен от представянето на дебютантите Димитър Митов, Преслав Боруков и Лукас Петков. Най-много съжалявам, че не показахме нивото от първите мачове. Чувстваше се някакъв страх от играта ни в защита", заяви Кръстаич.

Близо 12 000 за първия мач на националите в Пловдив от 40 години, България загуби от ИранБългария загуби с 0:1 контролата срещу участника на Мондиала в Катар