Шведският ветеран Златан Ибрахимович прекъсна слабата серия на новия си отбор Милан и поведе росонерите към първа победа след 3 мача без успех и без гол. Шведската суперзвезда се завърна от първата минута с екипа на "росонерите" от месец май 2012 година, след което се разписа за първи път за клуба от седем години и 250 дни. Също така удари греда и негово попадение с глава беше отменено поради засада при успеха с 2:0 над Каляри в италианската Серия А.

Младият нападател Рафаел Леао, който си партнираше с Ибра през всичките 90 минути, отбеляза първото попадение в 46-ата минута. Ибрахимович удвои в 64-ата минута с красив гол. Таранът получи подаване от Ернандес, след което с технично изпълнение с левия крак прати топката в далечния ъгъл на сънародника си.