Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола даде странно обяснение за загубата на неговия тим с 2:1 от Базел на Етихад в осминафинален мач реванш от Шампионската лига. Въпреки поражението гражданите се класираха за четвъртфинала след 4:0 в първия мач. Според Гуардиола неговите футболисти забравили да нападат след почивката.
Щастливи сме от класирането, тъй като това е ново преживяване за нас. През второто полувреме забравихме да атакуваме. Играехме на пас, но не в атака. Някои играчи бяха уморени. Когато има промени в състава нивото не е същото, обясни Гуардиола.
Още от категорията
Виж всички
Дебютантът Кабо Верде за първи път на елиминации на Световно, Белгия се класира напред след рагром
Шоу на Дембеле изстреля Франция на първо място в групата