Женският футболен отбор на ФК ЕНКО спечели последния си мач с ФК Етър Велико Търново с 1:0 като домакин. Победния гол бе дело на капитанката Николета Бойчева след перфектно извеждане от страна на Анелия Кукунова преди почивката, когато момичетата водени от Стайко Славчев контролираха мача и бяха по-добрия отбор на терена.

През втората част влезе и топ реализаторката  Цветана Манчева, която раздвижи нападението и за няколко минути излезе на два пъти сама срещу вратата но малко  не и достигна да отбележи. В една от многобройните атаки след удар на Манева  топката се отби  от гредата и моторът на отбора - Анна Махаразде, направи пропуск на празна врата и изпусна да увеличи преднината на пловдивчанки. В края на този сезон Енко е с най-малко допуснати голове благодарение на най-добрата вратарка в България в лицето на Роксана Шахънска, която е националка състезателка!