Бразилският футболист Додо хвърли в смут футболните естети с дузпата, която изпълни за втородивизионния турски тим Гиресунспор по време на първия 1/4-финален мач от турнира за Купата на Турция срещу гранда Фенербахче. Той направо засенчи странното изпълнение от бялата точка на италианеца Симоне Дзадза срещу Германия на четвъртфинала на европейското първенство във Франция през 2016 година. Тогава Дзадза стана за посмешище със странната си засилка и в крайна сметка ритна топката далеч над гредата.

Додо сътвори нещо подобно, но реши да заложи на техниката, а не на силата. Опитът му обаче се оказа крайно неуспешен и топката мина доста встрани от левия страничен стълб, въпреки че успя да излъже вратаря. Бразилецът би дузпата при 1:0 за Фенербахче и пропусна златен шанс да изравни. Все пак домакините стигнаха до гол в 73-ата минута чрез сънародника на Додо - Кариока, но в четвъртата минута на добавеното време друг бразилец - Фернандао, донесе победата на Фенербахче с 2:1.