
Евентуалният нов собственик на Левски Джоузеф Диксън заяви, че бившият национал Благой Георгиев ще има важна роля в бъдещето на Левски.
"Благой Георгиев беше човекът, който ми каза, че Левски е най-големият клуб в България. Познавам го от много време. Каза ми, че феновете на Левски са най-добрите в България. Показа ми колко е важна историята на този футболен клуб. Той е родолюбец и се грижи за имиджа на България. Той ми представи и баницата. Той ще има важна роля за бъдещето на ПФК Левски", заяви англичанинът.
Той допълни, че желае Павел Колев да остане в клуба на поста изпълнителен директор. Припомняме, че Колев обяви, че напуска и ще продължи да работи само за УЕФА. Англичанинът заяви, че ще проведе разговор с него и ще се опита да го върне на поста.
Още от категорията

Реал Мадрид елиминира Ювентус и е на четвъртфинал на Световното клубно първенство

Европейското по футбол за жени с рекорд по продажба на билети

Арсенал привлече най-скъпия вратар в света
Акценти






Градове с бъдеще: Къде си струва да инвестираш днес?


Решено: ЕВН повишава цената на тока с 3.6% от днес
