Чехия и Хърватия не се победиха във втората среща от група D на Евро 2020. Двата отбора завършиха наравно 1:1 и стана доста интересно в четвъртата група на шампионата.

В 37-та минута Чехия получи дузпа, след като Деян Ловрен удар Патрик Шик в наказателното поле с лакът и съдията отсъди дузпа, която Шик реализира.

В началото на второто полувреме в 47-та минута Иван Перишич проби страхотно в наказателното поле и не остави шанс на Вачлик за 1:1.

Хърватите опитаха да стигнат до гол, но това така и не стана и развоят в групата стана доста интересен.

След по-малко от час е вторият мач в групата между Англия и Шотландия.

До момента Чехия е лидер с 4 точки, а Англия е с три точки, но с мач по-малко, Хърватия е с една точка, а Шотландия е без точка, но също с мач по-малко.